Pro našeho nového klienta, firmu Hotovedomy s.r.o., zabývající se prodejem a výstavbou rodinných domů, jsme zrealizovali nový, modernější a konkurující firemní web. Oproti původnímu webu najdete nyní na adrese www.hotovedomy.cz přehledné a srozumitelné webové stránky s množstvím důležitých informací a užitnou hodnotou pro zákazníky.


Grafický návrh

Grafika webu vznikla na základě námi již dříve realizované firemní identity. Do začátku tedy byla jasně daná zelená barva stránek a logo firmy se siluetou střechy nad slovem „DOMY“.

Ostatní prvky stránek byly navrženy s důrazem na zaujmutí zákazníka. Jednak jsme chtěli zaujmout kvalitními fotografiemi domů, dále prvky obchodního charakteru (stále viditelné telefonní číslo) a nevšední interaktivní virtuální prohlídkou.

Copywriting

Vznikly tak obsahově i graficky dobře vypadající stránky, které firmu na webu výborně prezentují. Všechny texty na webu byly navíc vymyšleny copywrighterem a tím ještě zvyšují obchodní potenciál stránek.

Systém pro správu obsahu WebRedie

Webová prezentace je poháněna naším neustále se zdokonalujícím CMS WebRedie. Web využívá základní moduly:

  • struktura a stránky,
  • vyhledávání,
  • správa obrázků,
  • Google mapy,
  • interaktivní fotogalerie,
  • formuláře.

Virtuální prohlídka

Zajímavostí webu je ve světě realit užitečný nástroj virtuální prohlídka interiéru domu. Celý interiér jsme nafotili a provedli nutné grafické práce, díky kterým vzniklo flashové „prohlížítko“ interiéru s rozsahem téměř 360°.

Až si budete prohlídku zkoušet, nezapomeňte se v horním ovládacím panelu s půdorysem překliknout také do ostatních místností! Byt jsme nafotili celý a další domy budou následovat.