Prohlédněte si referenční loga a firemní identity, která si zákazníci našich klientů dobře pamatují.

Logo pro UnderFactOry.cz

Pro společnost UnderFactOry.cz, s.r.o. provozovatele obchodu www.snapbacks.cz jsme vytvořili logo .

Celá reference >

Corporate identity pro rigotex handels ag

Pro společnost rigotex handels ag jsme vytvořili corporate identity .

Celá reference >

Jak jsme se účastnili soutěže o nové logo CzechTourism

Česká centrála cestovního ruchu vypsala soutěž na novou destinační značku České republiky. Vcítili jsme se do zahraničního turisty a s nadšením se do této veřejné soutěže vrhli.

Celá reference >

Logo pro projekt ObalkyKnih.cz

Internetová služba zpřístupňující vzhled obálek vydaných knih má nové logo od TOVARNA.CZ.

Celá reference >

Firemní identita pro společnost Training Trust

Pro klienta Training Trust jsme vymysleli kompletní firemní identitu. Návrh jsme uplatnili nejen během přípravy tiskovin společnosti, ale zapracovali jsme ho také do webové prezentace, na kterou se můžete podívat zde.

Celá reference >

Firemní identita pro občanské sdružení Zvuk a Zrak

Vymysleli jsme kompletní firemní identitu občanského sdružení Zvuk a Zrak, kterou jsme uplatnili také při přípravě webové prezentace pro tuto organizaci.

Celá reference >

Vytvořili jsme firemní identitu společnosti Woodpoint

Pro společnost Woodpoint jsme navrhli nové logo a kompletní firemní identitu v decentní šedé barvě oživené detailem struktury dřeva.

Celá reference >

Firemní identita společnosti Alef Nula

Pro společnost ALEF NULA a její sesterskou organizaci Alef Distribution jsme vymysleli a připravili kompletní firemní identitu, která se opírá především o motiv ponorky a výraznou tyrkysovou barvu.

Celá reference >

Rozhýbali jsme logo HR Evolution s.r.o.

Pro našeho klienta HR Evolution s.r.o. jsme připravili živou verzi stávajícího loga. Poté, co jsme pro klienta spustili nové stránky www.hr-evolution.cz, jsme si říkali, jak stránky oživit a zatraktivnit. Nakonec jsme zkusili rozhýbat logo společnosti. A jak se ve výsledku povedlo? Posuďte sami.

Celá reference >

Corporate Identity pro HR evolution

Klientovi HR evolution s.r.o. jsme navrhli celkovou corporate identity. Součástí CI je návrh loga, barevné ladění, písmo, vizitky, e-mailový podpis, hlavičkový papír, šablony k MS Power Point, desky a doplňkové grafické prvky.

Celá reference >

Corporate Identity pro EGO interier s.r.o.

Klientovi EGO interier jsme navrhli corporate identity. Součástí CI je návrh loga a firemních vizitek.

Celá reference >

Corporate Identity pro ABSOLUT-IN, s.r.o.

Pro našeho klienta ABSOLUT-IN, s.r.o. jsme vytvořili jednotný vizuální styl komunikace. Součástí corporate identity bylo vytvoření loga společnosti, brand loga, firemních materiálů a šablon pro elektronickou komunikaci.

Celá reference >

Corporate Identity pro RT Reina Tours

Pro společnost RT Reina Tours jsme vytvořili celkovou corporate identity. Její součástí bylo vytvoření loga, barev a písma a vizitka.

Celá reference >

Návrh loga pro FENOMEN REAL

FENOMEN REAL, s.r.o. je zprostředkovatel realitních služeb. Klientovi jsme navrhli logotyp, který je výrazným prvkem celkového image společnosti.

Celá reference >

Corporate Identity pro BP Consult, s.r.o.

Pro společnost BP Consult, s.r.o. jsme navrhli logo a další propagační materiály. Společnost BP Consult, s.r.o. řeší projekty v oborech ochrany životního prostředí, ekologie a environmentálních škod a rizik, geologie a hydrogeologie.

Celá reference >

Corporate Identity pro Dveře Praha, s.r.o.

Pro společnost vytváříme grafický design pro veškeré firemní materiály. Navrhli jsme logo, vytváříme a zpracováváme katalogy a ceníky či jiné propagační materiály, vše v jednotném vizuálním stylu.

Celá reference >

Corporate Identity pro OUTDOOR SOLUTIONS s.r.o.

Navrhli jsme Corporate Identity pro společnost OUTDOOR SOLUTIONS s.r.o., která se zabývá podnikáním v oblasti outdoorových aktivit s cílem nabízet profesionální služby ve třech základních oblastech: vzdělání, tmelení a aktivní odpočinek.

Celá reference >

Grafický design pro Retail Info, s.r.o.

Pro klienta Retail Info, s.r.o. jsme navrhli logo a další propagační materiály. Retail Info s.r.o. provozuje internetové stránky s online informacemi o nakupování v tradičních „kamenných“ obchodech ve střední Evropě.

Celá reference >

Grafický design pro WHITE LION GROUP, s.r.o.

Navrhli jsme společnosti WHITE LION GROUP, s.r.o. logo, další firemní propagační materiály a rovněž webovou prezentaci. Hlavní náplní společnosti WHITE LION GROUP je poskytování služeb v oblastech bezpečnosti, zejména strážních a ochranných služeb.

Celá reference >

Jednotný vizuálního styl pro EIDOS Reality

Na přelomu roku 2007/2008 jsme připravovali pro společnost EIDOS Reality celkovou corporate identity. Naším úkolem bylo zrealizovat kompletní prezentaci firmy od navržení grafické identity po technické zpracování webu a jeho nasazení na redakční systém WebRedie. Cíl této práce spočíval v jednotné image prezentačních médií.

Celá reference >

Návrhy polepů auto pro EIDOS reality

Společnosti EIDOS Reality jsme vytvořili návrh na polepy firemních aut. Návrhy jsou vytvořeny v souladu s CI, která je výsledkem naší práce.

Celá reference >

Corporate Identity pro DRILL B.S., spol. s r.o.

Společnosti DRILL B.S., spol. s r.o. jsme vytvořili logo a celkovou firemní identitu a provedli také rozsáhlý grafický design jejích propagačních materiálů. Postarali jsme se o všechny grafické výstupy a dbali jsme na jednotnost firemního stylu.

Celá reference >

Grafický design pro QUITT CORP., s.r.o.

Pro společnost QUITT CORP., s.r.o. jsme navrhli logo a jiné propagační materiály. Společnost QUITT CORP., s.r.o. podniká v oblasti finančního poradenství.

Celá reference >

Návrh loga pro GESTO Products s.r.o.

Společnosti GESTO Products s.r.o. jsme navrhli logo. Společnost podniká v oboru dřevostaveb, dřevěných konstrukcí a truhlářské výroby.

Celá reference >

Corporate Identity pro PEKLO II, s.r.o.

Pro společnost PEKLO II, s.r.o. jsme navrhli logo a firemní materiály do jedné corporate identity. Firma PEKLO II, s.r.o. disponuje více než 10letou zkušeností v oblasti vedení účetnictví a mezd pro podnikatele.

Celá reference >

Logo pro ECE Entrée Central Europe s.r.o.

Pro společnost ECE Entrée Central Europe, s.r.o. jsme navrhli logo. Společnost se zabývá prodejem reklamních cukrovinek a jiných drobných předmětů.

Celá reference >