Společnost EIDOS reality s.r.o. za dobu své existence a působení v oblasti obchodování s nemovitostmi si vybudovala pevné místo na českém realitním trhu.

Reference pro klienta

Jednotný vizuálního styl pro EIDOS Reality

Na přelomu roku 2007/2008 jsme připravovali pro společnost EIDOS Reality celkovou corporate identity. Naším úkolem bylo zrealizovat kompletní prezentaci firmy od navržení grafické identity po technické zpracování webu a jeho nasazení na redakční systém WebRedie. Cíl této práce spočíval v jednotné image prezentačních médií.

Celá reference >

Web pro EIDOS Reality

Pro společnost EIDOS Reality jsme připravili nové webové stránky splňující veškerá kritéria moderní použitelné internetové prezentace.

Celá reference >

Inzeráty pro EIDOS reality

Pro společnost EIDOS Reality jsme připravili návrhy na inzeráty, které upozorňují na aktuální nabídku prodeje, koupě a pronájmů domů, bytů a dalších nemovitostí. Inzertní listy jsou v souladu s CI, kterou jsme také navrhovali.

Celá reference >

Plachta pro EIDOS reality

Pro společnost EIDOS Reality jsme připravili návrhy na plachty, které se umisťují u nemovitosti a upozorňují, že nemovitost je v nabídce společnosti. Plachty jsou v souladu s CI, kterou jsme také navrhovali.

Celá reference >

Návrhy polepů auto pro EIDOS reality

Společnosti EIDOS Reality jsme vytvořili návrh na polepy firemních aut. Návrhy jsou vytvořeny v souladu s CI, která je výsledkem naší práce.

Celá reference >