Prohlédněte si referenční projekty z oblasti tvorby webových prezentací, které jsme v TOVARNA.CZ vytvořili.

Aktualizace webu cecolegno.com

Pro společnost CECOLEGNO, s.r.o. jsme udělali redesign úvodní stránky webové prezentace a zapracovali do ní poutavé video.

Celá reference >

Eshop jednokolka.cz

Vytvořili jsme eshop www.jednokolka­.cz. Jak již název napovídá, jde o eshop se sortimentem jednokolek pro každého a bohatým příslušenstvím.

Celá reference >

Web a eshop XB1 fans

Pro spolek XB1 fans jsme vytvořili webové stránky s jednoduchým eshopem.

Celá reference >

Web doe.cz

Pro společnost DOE spol. s r.o. jsme vytvořili webové stránky.

Celá reference >

Grafika webové aplikace lustromat.cz

Pro společnost Sokordia, s.r.o. zabývající se tvorbou právního softwaru jsme navrhli grafiku webu pro jejich projekt lustromat.cz.

Celá reference >

ITTalents.cz hledají IT talenty v Praze a okolí

IT Talents je personální agentura se specializací na IT (informační technologie). Zaměřuje se na vyhledávání a nábor IT odborníků i manažerů pro mezinárodní i české firmy působící převážně v Praze. Mezi jejich klienty patří IT společnosti, banky, pojišťovny, telekomunikační, FMCG firmy aj.

Celá reference >

Lanyards Europe – cesta do světa šňůr na krk

Ve spolupráci s firmou Société, která se zabývá prodejem reklamních předmětů jsme vytvořili webovou prezentaci pro prodej šňůr na krk. Stránky jsou pouze v anglické verzi. Web je určen především pro evropské zákazníky.

Celá reference >

Sweet Promo – svět plný sladkostí

Ve spolupráci s firmou Société, která se zabývá prodejem reklamních předmětů jsme vytvořili webový poptávkový katalog pro prodej reklamních sladkostí. Stránky jsou pouze v anglické verzi. Web je určen především pro evropské zákazníky.

Celá reference >

Designový web Apelby Communications

Pro mezinárodní telekomunikační společnost Apelby Communications jsme vytvořili responzivní designový web.

Celá reference >

Unipark.cz nabízí lanové parky a unikátní atrakce

Společnost Unipark s.r.o. se zabývá se návrhy, projektováním a stavbou unikátních atrakcí pro lidi. Jejich projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé.

Celá reference >

Nízkonákladové dřevostavby MYSET

Po 3 letech jsme vytvořili redesign webu podle moderních trendů a požadavků. Nyní si díky tomu můžete stránky pohodlně prohlédnout i na mobilních telefonech a tabletech. Design je založený na velkých fotkách a jasném, dobře čitelném obsahu.

Celá reference >

Spalte Fejky aneb stop padělkům a jejich distributorům!

V dnešní době, kdy na internetu může prodávat zboží opravdu téměř kdokoliv, je někdy velmi těžké rozeznat, zda-li vás někdo nepodvedl a neprodal vám padělek. Padělatelé na to jdou čím dál tím chytřeji a skutečně se jim daří oklamat spoustu důvěřivých zákazníků. Ovšem od toho jsme tu my a náš projekt Spalte Fejky!

Celá reference >

Nový web pro vzdělávací projekt Erudica.cz

Vzdělávání v oblasti daní, účetnictví, práva a neziskového sektoru po celé ČR, to je poslání projektu Erudica.cz. Semináře se konají převážně v Praze, Plzni, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích a Hradci Králové.

Celá reference >

Redesign našeho e-shopu Snapbacks.cz

Zhruba po jednom roce od spuštění elektronického obchodu Snapbacks.cz jsme na základě pečlivé analýzy a pozorování chování návštěvníků upravili design a funkce e-shopu tak, aby se našim zákazníkům nakupovalo co nejpříjemněji.

Celá reference >

Rozšíření e-shopu – více skladů

Naše eshopová platforma, kterou již nějaký ten pátek vyvíjíme, prošla v nedávné době další větší změnou. Stalo se tak na popud obchodu s potřebami pro svobodné cestování Hanibal, který si otevřel druhou pobočku.

Celá reference >

Vylepšení stránek Hotovedomy s.r.o.

Společnost Hotovedomy s.r.o., pro kterou jsme připravovali současnou webovou prezentaci, si přála do stránek začlenit odkazy na spřátelené projekty, a také dobře viditelný kontaktní formulář.

Celá reference >

RPJ International – prodej potravinářských surovin

Společnost RPJ International,s­.r.o. se specializuje na dovoz a distribuci aromatických látek, bylinných extraktů, oleoresinů, esenciálních olejů, přírodních barviv, potravinářských chemikálií, sušeného ovoce a zeleniny a dalších vysoce kvalitních potravinářských surovin.

Celá reference >

Prodáváme čepice na Snapbacks.cz

Těsně před koncem roku 2011 jsme na adrese www.snapbacks.cz spustili koncepčně zajímavý eshop specializující se na čepice snapbacks. Obchod provozujeme sami a v testovacím provozu zkoušíme, co obnáší zásilkový obchod.

Celá reference >

Design a šablony na ObalkyKnih.cz

Po několika letech provozu nám správce projektu ObalkyKnih.cz – Městská knihovna v Praze – zadal vytvoření nového designu a nakódování šablon tak, aby je bylo možné snadno nasadit na stávající systém, který se za poslední dobu značně rozrostl.

Celá reference >

Spolupracovali jsme na webu Praha město literatury

Podle dodaného grafického návrhu jsme vytvořili novou internetovou prezentaci jednoho z projektů Městské knihovny v Praze. Web podává kompletní informace o tomto projektu, který spojuje literární díla s konkrétními místy na území hlavního města.

Celá reference >

VŠ LIGA pro Českou pojišťovnu, to je ČP LIGA

V Továrně jsme rádi, že můžeme být partnerem tak překotného rozvoje webu a podnikání, jaký dokazují lidé stojící za VŠ LIGOU. Před rokem jsme dokončili práce na novém systému řazení hráčů do lig VŠ LIGY a dnes má portál dvě kopie s dalšími cílovými skupinami.

Celá reference >

Podíleli jsme se na realizaci Kosmas.cz

Oblíbené české knihkupectví Kosmas.cz spustilo tento týden novou verzi svého elektronického obchodu. Mění se design i funkce a zlepšuje se nákupní proces. Na vývoji pracovalo několik firem, jednou z nich jsme byli i my, továrníci.

Celá reference >

Pomocník pro výběr spacáků na Hanibal.cz

Elektronické obchody s outdoorovým vybavením postrádají možnost nechat si poradit od zasvěcených, jak je tomu možné v kamenných prodejnách. V obchodě Hanibal.cz jsme udělali velký krok k odstranění tohoto nedostatku. Vytvořili jsme pomocníka s výběrem, díky němuž si můžete pomocí několika málo kliknutí vytřídit přesně to zboží, které potřebujete.

Celá reference >

Nový web T-Trust.cz

Společnost Training Trust si u nás objednala vytvoření firemní identity a na ní navazujících webových stránek, které by prezentovaly nabízené služby poradenství a tréninků v oblasti personálních zdrojů. Hlavní funkcí stránek má být přehledná prezentace poskytovaných služeb a možnost snadné objednávky či kontaktování zástupce firmy.

Celá reference >

Nový web Zvukazrak.cz

Vyrobili jsme menší informační web pro Občanské sdružení ZVUK a ZRAK, které pomáhá zrakově postiženým zařadit se do pracovního poměru. U webu byl zadavatelem kladen důraz na dobrou čitelnost i pro slabozraké, a možnost správy obsahu webu přes redakční systém.

Celá reference >

TV obrazovky v pobočkách Městské knihovny v Praze

V pobočkách pražské Městské knihovny jsou instalovány plazmové TV obrazovky, na kterých kolují poslední aktuality, novinky a plánované akce. S nástupem nového webu se také rozšiřoval počet těchto obrazovek, což si žádalo robustní, spolehlivý a přitom uživatelsky jednoduchý systém pro jejich správu.

Celá reference >

Nový web Arthroscopy-Symposium.cz

Po dvou letech společnost Johnson & Johnson, s.r.o. znovu rozhodla uspořádat ve spolupráci se Středoevropským vzdělávacím centrem pro artroskopii symposium o artroskopii kyčle a kloubů dolních končetin. My jsme měli vytvořit jednoduché a přehledné stránky podle grafického stylu nastoleného v minulých letech.

Celá reference >

Nový web StaršíJá.cz

Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli žijete podle svých plánů z dávných dob? Víte, jak byste se tvářili při setkání se svým o 5 let starším já? Člověk se neustále vyvíjí a StarsiJa.cz nabízí jednoduchý způsob, jak se nad tímto vývojem zpětně zamyslet a zhodnotit, zda-li skutečně kráčíte tou svojí vytouženou cestou. Poskytuje také pěknou vzpomínku a živý pohled do dob dávno minulých.

Celá reference >

Vylepšili jsme nákupní proces na Hanibal.cz

Na našem nejvíce opečovávaném e-shopu Hanibal.cz jsme na základě požadavku klienta výrazně vylepšili průběh nákupního procesu – fázi košíku. Pro nakupující je připraveno mnohem příjemnější prostředí – jak graficky, tak funkčně.

Celá reference >

Hanibal.cz má novou stránku produktu a funkci hodnocení

Obchod s outdoorovým vybavením Hanibal pokračuje v rozvíjení svého e-shopu. Od nynějška má novou stránku detailu produktu, která návštěvníkům umožní přehlednější a pohodlnější procházení. Spolu s ní přichází také nová funkce hodnocení zboží, která zákazníky ještě lépe navede k tomu pravému sortimentu.

Celá reference >

Nový web Vertebroplastika.sk

Vertebroplastika je název operačního zákroku, který se používá při léčbě osteoporózy – řídnutí kostí. O něm chtěla společnost Johnson&Johnson informovat především širokou veřejnost na Slovensku a ukázat tak, že existuje možnost, jak se s osteoporózou vypořádat.

Celá reference >

Městská knihovna v Praze v novém přebalu

Podle jedné knihy z Městské knihovny je osoba se zaujetím pro knihy označována jako bibliofil, člověk s chorobnou touhou psát text je grafoman a člověk s nutkáním vydat vlastní knihu typoman. Co jsme ale my – tým továrníků, kteří usilovně osm měsíců pracovali na novém webu Městské knihovny v Praze? Posuďte sami… přečtěte si o přednostech nového webu a o technologiích, které jsme použili při jeho vývoji.

Celá reference >

Reference nového webu DMS Pohoda

Pro občanské sdružení POHODA, které poskytuje sociální služby dospělým postiženým lidem, jsme vytvořili vánoční web vanoce.pohoda-help.cz díky němuž můžete pomoci splnit dva vánoční sny. Všichni lidé dobré vůle mohou přispívat dárcovskými SMS nebo bankovním převodem.

Celá reference >

Web VŠ LIGA: nový design, nové funkce

Občanské sdružení VŠ LIGA organizuje sportovní utkání a sportovní akce pro studenty vysokých škol. Činnost sdružení výrazně usnadňují webové stránky a jejich administrace. Původní verze webu však přestala organizátorům i hráčům pomalu stačit, a proto se včas začalo pracovat na verzi nové. Po půl roce prací a jednání vám nový web můžeme představit.

Celá reference >

Reference webu Hotovedomy.cz

Pro našeho nového klienta, firmu Hotovedomy s.r.o., zabývající se prodejem a výstavbou rodinných domů, jsme zrealizovali nový, modernější a konkurující firemní web. Oproti původnímu webu najdete nyní na adrese www.hotovedomy.cz přehledné a srozumitelné webové stránky s množstvím důležitých informací a užitnou hodnotou pro zákazníky.

Celá reference >

Nový web pro EGO interier s.r.o.

Od společnosti EGO interier s.r.o. jsme dostali za úkol vymyslet efektní web pro prezentaci firmy, jejich služeb, sortimentu a realizací. Takový web firmě prozatím chyběl, proto jsme se chopili již dříve realizovaného CI a nový web společnosti EGO interier ve firemních barvách byl na světě, tedy, na Internetu. Jaké technologie a postupy jsme na webu použili, si přečtěte níže.

Celá reference >

Nový web Prodejdveri.cz

Pro společnost Dveře Praha s.r.o. jsme zrealizovali produktový web www.prodejdveri.cz. Produktový web má za úkol informovat návštěvníky o široké nabídce vnitřních dveří a příslušenství a dává možnost kontaktovat nejbližšího prodejce z distributorské sítě.

Celá reference >

Redesign webu Dverepraha.cz

Společnosti Dveře Praha s.r.o. jsme připravili redesign firemního webu. Změna se provedla nejen v grafickém designu, ale i v obsahu. Obsah byl odlehčen od detailních informací o produktech a zůstal zachován pouze obsah informující o činnosti firmy Dveře Praha s.r.o.

Celá reference >

Spouštíme nový web HR evolution, s.r.o.

Pro firmu HR evolution, s.r.o. jsme zpracovali novou firemní identitu a na jejím základě jsme vytvořili i nové webové stránky firmy. Webová prezentace běží na adrese www.hr-evolution.cz a o její obsah se stará CMS systém WebRedie.

Celá reference >

Reference na web pro Občanské sdružení Roztoč

Občanskému sdružení ROZTOČ jsme navrhli a vytvořili webovou prezentaci, která představuje činnost sdružení a informuje o jejich akcích. Grafika webu je v duchu Roztoče. Část prací byla provedena jako sponzorský dar sdružení.

Celá reference >

Web Betlémské světlo 2009

Jako každý rok, tak i tentokrát jsme před Vánoci spustili web pro tradiční předvánoční akci Betlémské světlo spolupořádanou Junákem

Celá reference >

Web lanoveparky.cz

Pro našeho klienta Outdoor solutions – lanové parky s.r.o. jsme spustili webovou prezentaci informující o činnostech firmy. Mezi její činnosti patří stavba lanových parků, školení instruktorů lanových center a některé výškové práce.

Celá reference >

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o webovou prezentaci od nás, kontaktujte nás prosím zde:

E-mail: info@tovarna.cz

Telefon: +420 604 209 876

(Daniel Handl)