Pro našeho klienta Outdoor solutions – lanové parky s.r.o. jsme spustili webovou prezentaci informující o činnostech firmy. Mezi její činnosti patří stavba lanových parků, školení instruktorů lanových center a některé výškové práce.

Úvodní stránka

Grafický design

Grafický design webu tematicky odpovídá činnosti společnosti. V hlavičce vidíme prvek lana, dřeva a stromů, které jsou s lanovými parky úzce spojeny. Barvy webu jsou živé a jednotlivé sekce na webu jsou různě obarveny, aby se návštěvník lépe orientoval.

Redakční systém WebRedie

Webová prezentace je postavena na redakčním systému WebRedie. Aktualizace obsahu webu a struktury stránek je pro klienta snadná a může si tak plnit stránky texty sám, jako je tomu právě u www.lanoveparky.cz. Webová prezentace využívá základních modulů:

  • stránka,
  • články,
  • časté otázky,
  • kontaktní formuláře,
  • obrázky,
  • a vyhledávání.

Lanoveparky.cz využívají také speciálních modulů jako je vkládání map, pro které využíváme Mapy Google. Klient si může přímo v administraci nadefinovat tolik map, kolik potřebuje a na nich libovolný počet bodů a popisků.

O lanových centrech

Firma Outdoor solutions – lanové parky s.r.o. se věnuje stavbě lanových parků a center již od roku 1996 a její kvalifikaci dosvědčují například vyškolení pracovníci, jejichž práce je uznávána i v Evropském měřítku. Outdoor solutions – lanové parky s.r.o. si při stavbě lanových parků zakládají na bezpečnosti a dodržování norem.

Společnost také pořádá školení instruktorů lanových center, které jsou buď v ceně stavby lanového centra, nebo také zvlášť. Dalším druh školení se specializuje na práce ve výškách.

V neposlední řadě se také firma samotná zabývá výškovými pracemi, mezi které se řadí činnosti jako například rizikové kácení vzrostlých stromů.