Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli žijete podle svých plánů z dávných dob? Víte, jak byste se tvářili při setkání se svým o 5 let starším já? Člověk se neustále vyvíjí a StarsiJa.cz nabízí jednoduchý způsob, jak se nad tímto vývojem zpětně zamyslet a zhodnotit, zda-li skutečně kráčíte tou svojí vytouženou cestou. Poskytuje také pěknou vzpomínku a živý pohled do dob dávno minulých.


Jak to funguje?

Webová aplikace StarsiJa.cz vám umožní poslat e-mailovou zprávu, která bude doručena, až nastane stanovené datum – např. za 10 let. Za tu dobu dost pravděpodobně zapomenete, že jste si nějakou zprávu vůbec poslali. O to větší to bude překvapení, a o to cennější pro vás tato zpráva bude.

Tedy krok za krokem…
1. Napíšete zprávu
2. Můžete přiložit libovolný soubor
3. Vyplníte e-mailovou adresu
4. Nastavíte datum doručení
5. Odešlete

Za několik let, až vám e-mail přijde, na něj budete moci ještě zareagovat a zpečetit tak setkání se svým starším já.

Navštivte web www.starsija.cz

Zpráva, která oblétla svět

Toto setkání je možné jen díky speciálně vycvičeným poštovním holubům, kteří se vzkazy létají kolem světa a cestují tak časem do budoucnosti. Každý holub unese celkem pět vzkazů a zhruba osmkrát za rok s nimi obletí svět.

Galerie vzkazů

Pro inspiraci a především pro pobavení jsme vytvořili galerii vzkazů, které návštěvníci poslali. Ty se zde vypisují samozřejmě pouze tehdy, když je to při odesílání vědomě povoleno.

Galerie nabízí také pokročilou možnost filtrování. Můžete se tak podívat např. jen na vzkazy, které již byly doručeny a autoři k nim napsali komentář.

Ve znamení sociálních sítí

StarsiJa.cz jsme připravovali s ohledem na možnosti, které nabízí hlavní sociální sítě – Facebook a Twitter. Jak celý web, tak i každý jednotlivý vzkaz můžete sdílet prostřednictvím svého účtu a nechybí ani věhlasné tlačítko „To se mi líbí!“.Kontaktujte nás

Máte-li zájem o webovou prezentaci od nás, kontaktujte nás prosím zde:

E-mail: info@tovarna.cz

Telefon: +420 604 209 876

(Daniel Handl)