Pro firmu HR evolution, s.r.o. jsme zpracovali novou firemní identitu a na jejím základě jsme vytvořili i nové webové stránky firmy. Webová prezentace běží na adrese www.hr-evolution.cz a o její obsah se stará CMS systém WebRedie.

Roletkové boxíky v akci

Grafický design

TOVARNA.CZ vytvořila novou webovou prezentaci firmy HR evolution, s.r.o., poradenskou a vzdělávací společnost. Celé webové stránky jsou laděny do nových firemních barev, které jsou převzaty z nové Corporate Identity. Barvy webu působí velice moderně, svěže a prostorně.

Redakční systém WebRedie

Stránky firmy běží na redakčním systému WebRedie CMS a jeho základních modulech. Mezi aktivní moduly patří stránky, články, ankety, fotogalerie, Google mapy a formuláře. Díky snadné správě webu redakčním systémem si klient plní stránky sám.

Zvláštnosti webu

Speciální písma

Zvláštností na webu je použití speciálních písem pomocí technologie Cufón, kterou vidíme jako obstojného konkurenta nahrazování písem technologií flash – tzv. sIFR. Oproti sIFR nabízí Cufón vyšší rychlost vykreslování a snadnější integraci do stránek, což se líbí našim kodérům.

Animované 3D logo

Další specialitkou na webu je animované 3D logo, které je první vlaštovkou v námi nabízených 3D službách. Animované logo HR Evolution bylo vyrobeno nad rámec smlouvy, jako takové zpestření webu.

HR Evolution, s.r.o.

Stránky www.hr-evolution.cz informují klienty firmy o nabízených službách v oblasti poradenství a vzdělávání společností. Zabývají se rozvojem jednotlivců, kolektivu i celých firem.

HR Evolution dokážou tréninkem rozvinout osobnost vašich pracovníků a zlepší jejich manažerské a obchodní dovednosti. Dokážou také stmelit pracovní kolektiv, zlepšit komunikaci a vztahy mezi spolupracovníky. Ke stmelování kolektivu pořádají teambuildingové outdoor aktivity a jiné týmové akce.