V Továrně jsme rádi, že můžeme být partnerem tak překotného rozvoje webu a podnikání, jaký dokazují lidé stojící za VŠ LIGOU. Před rokem jsme dokončili práce na novém systému řazení hráčů do lig VŠ LIGY a dnes má portál dvě kopie s dalšími cílovými skupinami.


Z jednoho portálu jsou tři

Přesto, že mezi sebou hráči VŠ LIGY rádi uvítají každého zapáleného sportovce, je VŠ LIGA stále chápána jako sdružení hrajících studentů. Proto během roku vznikla BUSINESS LIGA, která sdružuje i nestudující, kteří mají jiné časové možnosti, než studenti.

Navštivte nový web www.businessli­ga.cz

A druhá kopie? VŠ LIGA se stala „licencovaným systémem“ – pro své zaměstnance začala totiž systém lig využívat společnost Česká pojišťovna pod názvem ČP LIGA – pravidelnou amatérskou ligu pro ve squashi, badmintonu, tenisu a dalších sportech. Web ČP LIGY je dostupný jen zaměstnancům, můžete si ho však prohlédnout na přiloženém obrázku.

Všechny ligy využívají stejných výhod jako třeba levnější vstupy na sportoviště a o jejich organizaci se stará stále stejný tým původní VŠ LIGY s některými novými kolegy.

Vznik ČP LIGY dobře popisuje zástupce generálního ředitele České pojišťovny, Jakub Jírovec:

Dlouho jsem hrál VŠ LIGU a jsem rád, že teď můžu tuto soutěž hrát se svými kolegy v ČP. Líbí se mi ta možnost pravidelně sportovat a při tom poznávat nové lidi, kteří hrají přibližně na stejné úrovni jako já. A super je, že se člověk dlouhodobě zlepšuje v tom, co ho baví.

Co se týče webů samotných, tak ty jsou z pohledu údržby stále jedním webem s několika konfiguracemi a různými barvami.

Úvodní stránka ČPLIGA.cz

Úvodní stránka BUSINESSLIGA.cz