Těsně před koncem roku 2011 jsme na adrese www.snapbacks.cz spustili koncepčně zajímavý eshop specializující se na čepice snapbacks. Obchod provozujeme sami a v testovacím provozu zkoušíme, co obnáší zásilkový obchod.


Stali jsme se sami sobě klientem. Z nápadu jednoho z nás vznikl eshop, kde prodáváme u nás zatím neobvyklé kšiltovky snapback. Minulé léto zažívaly tyto čepice obrovský comeback a zájem v Česku převyšoval nabídku, která byla nulová. Takže jsme se pustili do práce a těšíme se na hlavní sezonu.

Co to znamená snapback?

Anglický název Snapback pochází ze slova snap, citoslovce pro charakteristické cvaknutí, když na čepici upravujete vzadu velikost. Design čepic vychází z baseballových čepic, prošel ale určitým vývojem a od ryze sportovního užití se stal fanouškovským a módním doplňkem.

Mitchell & Ness

Zatím prodáváme jedinou značku Mitchell & Ness, která vyrábí sportovní vybavení licencované ligami amerických sportů jako NBA, NHL, nebo NFL.

Snadný nákup

Pro obchod jsme navrhli zvláštní design ve formě galerie s důrazem na velké obrázky, které jsou v internetovém obchodě pro zákazníky klíčové. Proto jsme si produkty také nafotili ve vlastním ateliéru.

HTML5 a jQuery

Kód je psaný v nejnovějším HTML5 a jeho výhod využíváme k ukládání košíku do Local Storage v prohlížeči. jQuery zase umožňuje nakoupit bez jediného obnovení stránky. Web je jednoduchý a právě teď soustředíme síly spíše ke získání dalších značek na naši stranu.

Kupte si čepici snapback
Kontaktujte nás

Máte-li zájem o to, aby vám TOVARNA.CZ vytvořila webovou prezentaci, poskytla služby grafického designu či naprogramovala informační systém, kontaktujte nás prosím zde:

E-mail: info@tovarna.cz

Telefon: +420 604 209 876