Tvoříme komplexní agentruní služby pro divize Johnson & Johnson, s.r.o. DePuy Ortopedie, DePuy Mitek, DePuy Spine, Codman, Ethicon Endo-Surgery. Při vytváření návrhů jsme nuceni dodržovat standardy dodané mateřskou Johnson & Johnson, zároveň ke každé reklamní kampani jsme schopni přistupovat kreativně a proaktivně. Navíc jsme schopni vytvořit kampaň, která je šitá namíru našim lokálním potřebám.

Reference pro klienta

Materiály pro lékařské sympozium

Náš klient, společnost Johnson and Johnson, se podílel na pořádání odborného sympozia a my jsme pro něho připravili všechny potřebné podklady.

Celá reference >

Newsletter společnosti Johnson and Johnson

Pro jednu z divizí společnosti Johnson and Johnson připravujeme kromě jiných prací také informační newsletter.

Celá reference >

Reklamy pro společnost Johnson and Johnson

Pro divizi Codman společnosti Johnson and Johnson jsme připravili několik reklam představujících její produkty i záměry vzdělávacího oddělení.

Celá reference >

Reklama na operační pomůcky společnosti Johnson and Johnson

Jeden z našich významných klientů, společnost Johnson and Johnson, si přál zviditelnit své produkty napomáhající léčbě poranění páteře. Proto jsme pro ně navrhli reklamu, která tyto speciální operační pomůcky a materiály ve stručnosti představuje.

Celá reference >

Nové materiály kampaně "Je to ve vašich rukách!"

Díky novým návrhům se rozšířila řada prezentačních a informačních tiskovin, které podporují kampaň „Je to ve vašich rukách!“ našeho klienta Johnson and Johnson.

Celá reference >

Informační plakáty pro pacienty

Navrhli jsme přehledné informační plakáty, které laickou veřejnost seznamují se základní anatomií, příčinami bolestí a možnostmi úplné náhrady kloubů. Celou zakázku jsme na základě podkladů společnosti Johnson and Johnson realizovali v české a slovenské verzi.

Celá reference >

Reklama na Harmonický skalpel

Pro klienta Johnson and Johnson jsme připravili reklamu propagující speciální chirurgický nástroj, který předchází nadměrným ztrátám krve při operacích prsou.

Celá reference >

Brožura pro společnost Johnson & Johnson

Drobnější, ale obsahově nabitá brožura, kterou jsme ve dvou jazykových mutacích navrhli pro společnost Johnson and Johnson, představuje sofistikovaný systém kolenních náhrad. Technická data a historii vývoje těchto speciálních implantátů doprovází pečlivě zpracované obrázky futuristických operačních pomůcek.

Celá reference >

Představení specializovaného chirurga

Společnost Johnson and Johnson se věnuje propagaci svých produktů i ve spolupráci s odborným lékařským personálem, který je v praxi používá. Na navrženém letáku jsme proto představili chirurga specializujícího se na náhradu kloubních spojů i samotné umělé klouby, se kterými ve svém náročném povolání pracuje.

Celá reference >

Průvodní tiskoviny odborného sympozia

Společnost Johnson & Johnson pomáhá pořádat odborná školení nejen na území České republiky, ale také u sousedů na Slovensku. Pro jednu z takových příležitostí jsme připravili sadu materiálů zahrnujících pozvánky, programy, a také certifikáty, kterými mohou participanti sympozia doložit svoji aktivní účast. Abychom mohli reagovat na aktuální stav průběhu školení, jména zúčastněných posluchačů jsme do speciálně připraveného formuláře vkládali automaticky dle seznamu aktualizovaného pořadateli.

Celá reference >

Podklady pro účastníky odborného semináře

Pro zdravotnický personál účastnící se vzdělávací akce zaměřené na intenzívní péči v neurochirurgii jsme připravili veškeré průvodní materiály.

Celá reference >

Tiskoviny pro lékařské školení

Vzdělávací sekce společnosti Johnson & Johnson, s.r.o. pořádala ve spolupráci s Fakultní Thomayerovou Nemocnicí odborné školení, pro které jsme vytvořili všechny potřebné materiály.

Celá reference >

Průvodní materiály odborného sympozia

Pro sympozium zabývající se operacemi lebečních kostí a následnou péčí o pacienta po tomto složitém zákroku jsme připravili všechny potřebné materiály.

Celá reference >

Propagační letáky anatomických dlah

Jedním z odvětví, kterým se zabývá náš klient Johnson & Johnson, s.r.o. je takzvaný systém A.L.P.S., věnující se výrobě sofistikovaných anatomických dlah. Právě pro tyto důmyslné pomůcky při léčbě zlomenin jme navrhli několik reklamních letáků.

Celá reference >

Po dvou letech další symposium o chirurgii kloubů

Na začátku května letošního roku se bude konat připravované dvoudenní symposium o artroskopii kyčle a kloubů spodních končetin. Sejdou se na ní domácí i zahraniční specialisté v tomto oboru a povedou debatu o novinkách i současné situaci v oblasti artroskopie.

Celá reference >

Nový web Arthroscopy-Symposium.cz

Po dvou letech společnost Johnson & Johnson, s.r.o. znovu rozhodla uspořádat ve spolupráci se Středoevropským vzdělávacím centrem pro artroskopii symposium o artroskopii kyčle a kloubů dolních končetin. My jsme měli vytvořit jednoduché a přehledné stránky podle grafického stylu nastoleného v minulých letech.

Celá reference >

Vertebroplastika: Naděje pro pacienty trpící osteoporózou

Onemocněním s názvem osteoporóza trpí přibližně třetina žen po 50 letech života. U mužů je tento zlomek jen o málo příznivější. Společnost Johnson & Johnson, s.r.o. ve spolupráci s DePuy, inc. umožňuje pacientům s tímto onemocněním opět zvýšit kvalitu života a navrátit se k běžnému životnímu stylu. My jsme pro tyto pacienty a jejich blízké vytvořili stránky se všemi souvisejícími informacemi a radami.

Celá reference >

Nový web Vertebroplastika.sk

Vertebroplastika je název operačního zákroku, který se používá při léčbě osteoporózy – řídnutí kostí. O něm chtěla společnost Johnson&Johnson informovat především širokou veřejnost na Slovensku a ukázat tak, že existuje možnost, jak se s osteoporózou vypořádat.

Celá reference >

Brožura Duralock

Brožura o kombinaci kyčelních jamek Duralock a vložek Marathon je další materiál, který jsme zpracovali pro společnost Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reference na informační Leták IsoCool

Divizi Codman společnosti Johnson & Johnson, s.r.o. jsme vytvořili informační leták na nový chirurgický nástroj značky IsoCool.

Celá reference >

Produktový list bipolární pinzety IsoCool

S novým revolučním operačním nástrojem musel nutně přijít i informačně-propagační produktový list. Proto jsme pro divizi Codman společnosti Johnson & Johnson vytvořili propagační leták a leták s parametry nové bipolární pinzety IsoCool.

Celá reference >

Prezentační letáky, propisky a hlavičkový papír pro Johnson & Johnson, s.r.o.

Na podporu kampaně „Je to vo vašich rukách!“ jsme pro společnost Johnson & Johnson, s.r.o. navrhli několik prezentačních materiálů. Hlavním prvkem jsou letáčky, zdůrazňující důležitost zručnosti šikovných chirurgů, díky kterým se teprve kloubní implantáty stávají užitečnými. Mezi navrženými prezentačními materiály jsou také propisky a hlavičkový papír s názvem kampaně.

Celá reference >

Originální přebal na prezentační DVD pro Johnson & Johnson, s.r.o.

K prezentačnímu DVD Chirurgie nohy I. – operační techniky firmy Johnson & Johnson, s.r.o. jsme navrhli skvěle vypadající přebal na DVD a potisk samotného média ladící v barvách obalu.

Celá reference >

Bactiseal – Produktový katalog pro Codman

Pro divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme zrealizovali produktový katalog Bactiseal.

Celá reference >

Bactiseal – Reklamní leták pro Codman

Divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme navrhli a vytvořili reklamní leták na produkt Bactiseal.

Celá reference >

Produktový katalog Codman

Katalog představuje produkty Codman. Katalog jsme navrhli pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Roletky

Roll-Up bannery jsou přenosný prezentační roletový systém umožní elegantní, mobilní a snadný způsob prezentace během několika vteřin. Plakáty o rozměru cca 1 m x 2 m jsme vytvořili pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Brožura – Dětský příběh o používání shuntu

Brožurka určená pro děti s hydrocefalem, které používají shunt. Brožuru jsme provedli pro divizi Codman pro Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reklamy Hemedex

Divizi Codman společnosti Johnson & Johnson, s.r.o. jsme vytvořili reklamy na podporu produktu Hemedex.

Celá reference >

Reference Informační postery pro pacienty (rameno, kyčel, koleno)

Plakáty, které jsou určeny do čekáren a jsou určeny pacientům, podávají informace o problematice ramene, kyčle a kolene. Plakáty jsme vytvořili pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reference Brožura „VERTEBROPLASTIKA – Liečba kompresívnych zlomenín chrbtice spôsobených osteoporózou“

Pacientská brožura informuje pacienty o tom, jak probíhá léčba kompresivních zlomenin zad způsobených osteoporózou. Brožuru jsme navrhli pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reference Brožura „Totální endoprotéza kolenního a kyčelního kloubu“

Pacientská brožura informuje pacienty o tom, jak probíhá péče před při a po operaci náhrady kyčelního kloubu. Brožuru jsme navrhli pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Reference reklamní kampaně na podporu produktu pumpy FMS pro DePuy Mitek

Navrhli jsme kampaň na podporu produktu pumpy FMS pro firmu DePuy Mitek a v jejím rámci jsme zrealizovali propagační materiály včetně reklamního videospotu a microsite. DePuy Mitek je předním světovým dodavatelem komplexních řešení včetně příslušných implantátů pro oblast artroskopického ošetření kloubů, zejména pro oblast ramena a kolena. Nově přináší Mitek na český trh implantáty pro oblast chirurgie nohy.

Celá reference >

Microsite Shoulder Symposium

Vytvořili jsme microsite Shoulder Symposium pro našeho dlouhodobého klienta Johnson & Johnson, s.r.o. Webové stránky nesou shrnující informace o lékařské konferenci.

Celá reference >

Reference Reklamní letáky pro Codman

Pro divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme navrhli kampaň, v jejímž rámci jsme realizovali reklamní letáky pro prezentaci produktů firmy.

Celá reference >

Reklamy pro Codman

Pro divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme navrhli kampaň, v jejímž rámci jsme realizovali reklamy pro prezentaci produktů firmy.

Celá reference >

Blok pro Codman NPH

Pro divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme navrhli kampaň, v jejímž rámci jsme realizovali blok pro prezentaci produktů firmy.

Celá reference >

Pozvánka na akci Codman NPH

Pro divizi Codman společnosti Johnson & Johnson jsme navrhli kampaň, v jejímž rámci jsme realizovali pozvánku na akci.

Celá reference >

Reklama určená pacientům

Reklama je určená k umístění do čekáren ordinací. Reklamu jsme vytvořili pro klienta Johnson & Johnson, s.r.o.

Celá reference >

Kontaktujte nás

Máte-li zájem vytvořit podobná řešení, prosím, kontaktujte nás:

E-mail: info@tovarna.cz

Telefon: +420 604 209 876

(Daniel Handl)